-

Na shkruani

Moti ne Tirane

Gazete e PSSH | E MARTE 26 SHTATOR  2006  | Kryeredaktor Erion Brace

  FAQE E PARE
 Vende pune
 Tendera
  DITARI

 Ekonomia
 Editoriali
 Bota
 Rajoni i Vlores
 Politika
 Rendi
 Shendetesia
 Arsimi
 Kulture

 Kosove

 Emigracion
 Sport  

 Moti

 Reklame

Per cdo jave

 SUPLEMENTE

 lABC
 Art
 Kulture
 Sport
 Kohe e lire
 
 l PARATE
 Monedha
 Banka
 Kredi
 Interesa
 Ndermarrje
 Tregu

 

 lSHKENCA

lLIGJI, C'TE BEJME 

Informacione nga Departamenti i Informacionit pranė Kryeministrit

MINISTRIA 

E RENDIT PUBLIK

 

inte.gif (3627 bytes)

Informacione mbi Internacionalen Socilaliste

StabPactlogo.jpg (6385 bytes)

Informacion mbi Paktin e Stabilitetit

PicoSearch

EKSKLUZIVE/ SERISH EMERIME NEPOTIKE TEK  INSTITUCIONET E PARAVE

 

Berisha emeron gruan e kunatit

 

SKANDALI: BURRI- KUNATI NE BORDIN E PORTIT, GRUAJA E KUNATIT-NE BORDIN E FINACAVE

 

Basha "vjedh" pėr patriotizėm

Midis ofertes 175 mije euro me te lire te kompanise gjermane DIWI Consult dhe ofertes po kaq te shtrenjte te kompanise franceze SCETAROUTE, Basha zgjedh me te shtrenjten duke i shkatuar po kaq dem shtetit. Te gjitha ne tenderin per projektet e Rreshen-Rreps dhe Fira-Kolsh

 

Kryeministri vazhdon dita-ditės tė zgjerojė pemėn me emėrimet nepotike

Opozita ka ngritur zėrin dje kundėr emėrimeve nepotike qė po bėn kryeministri Sali Berisha nė sektorė tė ndryshėm shumė tė rėndėsishme nė vend. Kėto emėrime janė me njė ndikim tė madh nė dhėnien e liēensave nė fusha tė ndryshme si ajo e pensioneve sigurimeve etj

x

Superpasuria

Vajxza e Berishės: Pasuria nga UNMIK, 1 milione USD

 

SHENIM: Ftojme te gjithe shqiptaret nga Shqiperia dhe Kosova te na shkruajne per pasurine e se bijes se Kryeministrit Argita Malltezi

Vazhdoni te na shkruani, per cdo dite per shkrimet ne lidhje me bijen e kryeministrit

E-mail: zpopulli@yahoo.com

Fax: 04 22 75 32

 

    EKSKLUZIVE / LIGJI PER  PRONAT

Kjo eshte metodika e vleresimit ne para te tokave bujqesore dhe trojeve

Historikisht, vlerėsimi i tokės e ka orgjinėn nė vlerėsimin e aftėsive tė saj tė shfaqura ose vlerėsimet e krahasueshme fizike, sipas tė cilave, pėr ēdo potencial prodhues kemi pėrgjigje fiziko-kimike reaguese tė ndryshme nė formėn e njė produkti tė dobishėm (prodhim bujqėsor)...


PERVOJE LABURISTE 

Socialistet: kush eshte lodhur te ike

Diskutime

Historia juaj

Pyetje

Pergjigje


  ANETARI I RI I PSSH

Megi,shkodrania me e re ne PS

Nisur nga fakti qė lexuesi, i nxitur nga paraqitja ne emisionin " Zonė e Lirė", natyrshem deshiron tė dij diēka mė shumė rreth Megit, bėmė keto ditė intervisten qė po botojmė mė poshtė


  OPINION

Ratifikimi i MSA si njė arritje Kombėtare

 

Turizmi si "fasadė qeveritare" dhe si "imazh i Atdheut’


NJE EMER QE DUHET TI BESONI

Tirana:

++3554251319

Prishtine:

++3744111467

 

PER LEXUESIN TONE NE GREQI

TE DASHUR LEXUES DUKE FILLUAR NGA DATA 1 TETOR 2002 GAZETA "ZERI I POPULLIT" DO TE JETE ME PRANE JUSH. KERKOJENI ATE NE PIKAT E SHITJES APO PERIPTEROT KU SHITEN GAZETAT GREKE.

TE DASHUR LEXUES NESE PAS KESAJ DATE NUK DO TA GJENI GAZETEN NE ZONEN TUAJ TE BANIMIT APO TE PUNES JENI TE LUTUR TE KONTAKTONI ME ZYRAT TONA QE JANE TE GATSHME PER T’JU NDIHMUAR NE ĒDO MOMENT, NE KETA 

 

NUMRA TELEFONI:

PER ZONEN E ATHINES: 0103499405; 0103499406; 0103499407.

PER ZONAT E TJERA: 0103499452; 0103499453.

LETER E HAPUR

 

Berisha po shkatėrron imazhin e Shqipėrisė

Pse i mbushet mendja ministrit te presim tani vite te tera sa te behen studime te tjera nga ca anonim. Shkurt ne vend numro. Duan me ēdo kusht te pengojne bashkinė e Tiranes te punoje

Ne Brendesi do tė lexoni

AKTUALITET

Reformė nė arsimin parauniversitar, priten shkarkime nė masė tė mėsuesve

 

Njerėzit e Berishės po shkatėrrojnė jetėn e banorėve tė Durrėsit

 

AbC

art 

kulture 

letersi

lBotimet dhe ēėshtja kombėtare

lKristoforidhi i Xhevat Lloshit, njė vepėr serioze, e thellė dhe pėrndritėse

lIk qė tė kthehem

lKarrocieri

 

RAJONI I VLORES/SARANDE

Gjika: Parimi "Njė antar, njė vot", ėshtė njė zgjidhje e shkėlqyer pėr PSSH-nė

 

Erresira qe vjen prej ngjyres politike

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EKSKLUZIVE

Vetėm dy premtime tė realizuara. Viti 1 i Berishės-dėshtim. Kryeministri mashtron akoma

 

KESH nė rrėnim:Tė rritet ēmimi i energjisė 30%

 

Kryeministri Sali Berisha po cėnon liritė bazė si fashist!

 

LAJME DITE

Rektoret-Kundėr projekt- ligjit pėr arsimin e lartė

 

Korrupsioni dhe nepotizmi i PD po prodhojnė skandale nė Durrės

 

RETHE

Berisha mashtron maturantėt, nuk ka liberalizim tė fakulteteve

 

Hekurudha shqiptare drejt greminės, punonjėsit protestojnė duke u hedhur nė grevė

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2005 Zeri i popullit 

Webmaster  Ėngjo  HARUNI

E-mail: zeri@zeripopullit.com